Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Remzi Özkan Vefat Etti

Kentimizin tanınan sevilen siyasetcilerinden CHP Yahyakaptan Mahalle Temsilcisi Remzi Özkan hayatını kaybetti.

Remzi Özkan Vefat Etti

Kentimizin tanınan sevilen siyasetcilerinden CHP Yahyakaptan Mahalle Temsilcisi Remzi Özkan hayatını kaybetti.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Yahyakaptan Mahalle Temsilcisi olan, ilimizde pek çok kesim tarafından tanınan Remzi Özkan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Bir süredir yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Özkan'ın vefatı kendisini tanıyanlardan büyük üzüntü yarattı. 

KARAYALÇIN DÖNEMİNDE SHP'DE İLÇE BAŞKANLIĞI YAPMIŞTI

Özkan, bir dönem Murat Karayalçın’ın genel başkanlığını yaptığı SHP İzmit İlçe Başkanlığı görevini yürütmüştü. SHP’nin kapanıp CHP ile birleşmesinden sonra CHP’ye geçen ve il ve ilçe örgütlerinden uzun yıllar görev almıştı. Özkan son olarak Yahya Kaptan Mahalle Temsilcisi görevini yürütüyordu.

KALP RAHATSIZLIĞI VARDI

Ural Özkan adında çocuk babası olan 64 yyaşındaki Remzi Özkan’ın uzun yıllardı kalp rahatsızlığı bulunuyordu. Sıkça tedavi gören Özkan yaklaşık 10 gün kadar önce kalp rahatsızlığı ve üşütme nedeniyle geçtiğimiz günlerde Özel Konak Hastanesinde yoğun bakıma da tedavisi altına alınmıştı.

CENAZE BİLGİLERİ NETLEŞMEDİ

Özkan’ın cenazesinin yarın kaldırılacağı öğrenildi. Kocaeli Paraf Haber Sitesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *