Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Reis Arayınca, Büyükakın'nın Heyecanlandığı O An!

Reis Arayınca, Büyükakın'nın Heyecanlandığı O An!

AK Parti, 16 büyükşehir ve 12 il belediye başkanını yarın İstanbul Haliç Kongre Merkezinde açıklayacak. Program öncesi belediye başkanlarına telefonlar geliyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçim öncesinde 30 Büyükşehir Belediye Başkan adayını pazar günü İstanbul Haliç Kültür Merkezi’nde açıklayacak. AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve AK Parti İl Başkanı Şahin Talus’u arayarak yarın yapılacak aday tanıtım toplantısına davet etti.

"HEYECANLANDIĞI O AN"

Erdoğan’ın telefonunun AK Parti Körfez İlçe Danışma Meclisinde alan Büyükakın, önce salondan ayrıldı ve sakin bir yere geçti, ardından bir süre sonra tekrar salona girdi. Kürsüye çıktığında ise şunları söyledi: "Reis arayınca insan heyecanlanıyor. Sizlere selamı var. Gürültüyü duydu tabi. Ne sesi o dedi? Körfez ilçe danışma meclisimizin sesi dedim. Arkadaşlara selam söyle dedi. Size selamları var. Danışma toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor sayın Cumhurbaşkanımız. Tabi bugün bu saatte neden aranacağını siz tahmin edersiniz? Yarın Haliç'e gel dedi, durmak yok yola devam dedi."

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *