Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

PTT Yeni Cuma Şubesi Kapandı!

Şahabettin Bilgisu Caddesi’nde bulunan PTT’nin Yeni Cuma kargo şubesi, işlem düşüklüğü sebebiyle kapandı. PTT’nin Yeni Cuma’da bulunan kargo şubesi işlem düşüklüğü nedeniyle PTT Genel Müdürlüğü tarafından alınan kararla kapatıldı.

PTT Yeni Cuma Şubesi Kapandı!

Şahabettin Bilgisu Caddesi’nde bulunan PTT’nin Yeni Cuma kargo şubesi, işlem düşüklüğü sebebiyle kapandı.

PTT’nin Yeni Cuma’da bulunan kargo şubesi işlem düşüklüğü nedeniyle PTT Genel Müdürlüğü tarafından alınan kararla kapatıldı. 5 yıl önce açılan ve merkezi yerde olmasının avantajı ile vatandaşlar tarafından tercih edilen şube, belirlenen kotayı dolduramadığı için işlemlere son verdi. 160 metrekarelik 2 katlı binada 5 memur ve 1 şef görev yapıyordu. Kargo ve posta ağırlıklı hizmet verilecek. Kargo ve posta işlemleri ile tebligat dağıtımının yapıldığı şubedeki personeller ise Santral şubesine taşındı.

SANTRAL ŞUBE HİZMET VERECEK

PTT Yeni Cuma Şubesi müşterilerine şu açıklamayı yaptı: Değerli müşterilerimiz! Yeni Cuma PTT Şubemiz, 28.07.2023 tarihi mesai bitimi itibariyle hizmete kapanmıştır. -kargo ve gişe işlemleriniz için en yakın (çarşıdaki) İzmit PTT şubesinden hizmet almaya devam edebilirsiniz. Yeni Cuma PTT İhbarlı kargolar, (Kocaeli Devlet Hastanesi Mevkiindeki) Santral PTT Şubesinden teslim edilecektir. Bilgilerinize sunarız. Yeni Cuma PTT Şubesi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *