PTT HEDİYELERİYLE  AKSOY'U ZİYARET ETTİ

PTT HEDİYELERİYLE AKSOY'U ZİYARET ETTİ

/
/

Ptt’nin 179. Kuruluş Yıldönümü Münasebetiyle Ptt Başmüdürü Adnan Sert ve beraberindeki heyet  Vali Hüseyin Aksoy'ı makamında  ziyaret etti

PTT’nin 179. kuruluş yıldönümü münasebetiyle PTT Başmüdürü Adnan Sert, Başmüdür Yardımcıları; Adnan Yurtbaşı, Turan Gür, Ağa Sönmez, İzmit PTT Merkez Müdürü Recai Erkaya, İzmit Posta İşlem Merkez Müdürü Yılmaz Tank, İzmit Dağıtım Müdürü Alev Özer, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek, çiçek ve plaket takdiminde bulundu. 

SERBEST PİYASADA GELİŞEN BİR TEŞKİLAT

PTT Başmüdürü Adnan Sert, Vali  Hüseyin Aksoy’a PTT’nin tarihçesi hakkında bilgi sunumunda bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti. Vali  Hüseyin Aksoy ise ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Ptt teşkilatımız, kurulduğu günden beri Türkiye’de önemli görevler yürüten kurumumuzdur. Gelişen süreç içerisinde kendisini yenileyen, geliştiren ve serbest piyasa ekonomisinde mücadele edebilecek konuma kendisini taşıyan güzel bir noktaya gelmiştir. Hizmetlerinizde, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Teşkilat olarak birçok farklı alanda başarılı hizmetler yürütmeye başladınız, inşallah bunu daha da geliştirerek, bundan sonraki süreçte de devam edersiniz.” diyen Vali Aksoy, tüm PTT teşkilatının 179. kuruluş yıldönümünü tebrik etti. Konuşmaların ardından Vali Hüseyin Aksoy, PTT Başmüdürü Adnan Sert ve beraberindeki çalışma arkadaşları ile günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf