POLİS ÇOCUKLARI KİDZANİA EĞLENCE MERKEZİNDE

POLİS ÇOCUKLARI KİDZANİA EĞLENCE MERKEZİNDE

/
/

'Biz Kocaman Bir Aileyiz' isimli Projemiz kapsamında İlimiz genelindeki personelin ortaokulda eğitim gören çocuklarına yönelik İstanbul Kidzania Çocuk Eğlence Merkezine gezi düzenlendi.

Asayiş Şube Müdürü ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdür Vekili Ömer Kodal, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Personeli ile yaklaşık 100 öğrenci geziye katılım gösterdi.

ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK

 Çeşitli meslek gruplarını tanıyıp, Özel olarak hazırlanmış birbirinden eğlenceli aktivite atölyelerinde tecrübe edinen polis çocukları unutamayacakları güzel bir geçirdi. Hep birlikte doya doya eğlenerek, yepyeni şeyler öğrenen,  Hem motor hem de fiziksel, sosyal becerilerini çeşitli meslek grupları ile pekiştirdiler. Kocaeli Emniyet Müdürlüğünün “Biz Kocaman Bir Aileyiz”  Projesi ile yıl içerisinde çeşitli etkinlikler devam edecek.

NİSAN AYINDA DOLU DOLU ETKİNLİK

Vatandaşlarımızın huzuru ve ilimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan              İl Emniyet Müdürlüğümüz personelimizin ailelerinin aidiyet duygularını artırmak için Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce hazırlanan Nisan ayı Emniyet Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Haftası faaliyetleri kapsamında çocuklara çeşitli hediyelerin verildiği, sinema ve tiyatro etkinlikleri düzenlenmişti.

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf