PERDE DE TASARIMIN ADRESİ NİLCE LALE MEFRUŞAT

PERDE DE TASARIMIN ADRESİ NİLCE LALE MEFRUŞAT

/
/

Günümüzde evlerimizin dekorasyonunu tamamlayan, görselliği zenginleştiren en önemli unsurlardan biri de perdeler.  İşte sizlere ruhunuzu yansıtan özel tasarımların yer aldığı İzmit’teki mefruşatın tek adresini açıklıyoruz. 

Çukurbağ Mahallesi İnönü Caddesi NO;177 adresinde hizmet veren Nilce Lale Mefruşat evlerinizde eşyalarınıza uygun ruhunuzu yansıtan özel tasarım ve aksesuarlarıyla hizmet veriyor. Mekânları şık hale getirmek için müşterilerin ihtiyacına ve yaşam tarzına göre çeşitli perde sistemleri tasarlayan Nilce Lala Mefruşat son zamanlarda klasik tarza dönüş olsa da evlerde yerinde yaptığı keşiflerle eşyalarınızla uyumlu, modern tasarımları bir arada kullanarak ruhunuzu yansıtan keyifli mekânlar oluşturuyor.

DOĞRU YERE DOĞRU PERDE

Mefruşatta deneyimli bir isim olan Nilüfer Tüzer ile meslekte eğitimini başarı ile tamamlayan kızı Ceyda Tüzer’in işletmeciliğini yaptığı Nilce Lale Mefruşat 100 metre kare alanda profesyonel tasarımlarıyla “doğru yere doğru perde”  düşüncesiyle yola çıkarak kusursuz montaj ve dikim hizmeti evlerinizde eşya ve aksesuarlarına uyumlu perde dikimi gerçekleştiriyor. Aynı zamanda dekorasyonda ana unsur olan perde tül ve mekanik sistemler, özel tasarım perde ve aksesuarların yanında mağazadaki ahşap ürünler, lambadar, aydınlatma, ahşap saat ve objeler, duvar kâğıdı ve tekstil ürünleri ile mekânlarınızı tamamlıyor.

TASARIMLARI İLE KENDİ MARKASINI OLUŞTURDU

İzmit’te Göçmen bir ailenin kızı olan Nilüfer Tüzer satış elemanı olarak girdiği İnönü caddesindeki en eski mefruşat mağazasında önce yönetici sonra patron oldu. Meslekteki 20 yıllık deneyimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi grafik tasarımı eğitimi alan kızı Ceyda Tüzer ile birlikte birleştirdi. Deneyimli bir isim Nilüfer Tüzer ile genç ve yetenekli tasarım abidesi kızı Ceyda Tüzer sanatını perde ve mekânlara ruh vererek tasarlıyor. Ceyda Tüzer aynı zamanda kendi markasını oluşturarak  “CEYDO” Tasarım markasıyla çocuk gelişimine önem veren anne ve babalar için Ceyda Tüzer’in el işçiliği karakter yastıklar, bez oyuncaklar, Montessori tasarımı çocuk odaları hazırlığı ve danışmanlık hizmeti veriyor.

YAŞAM MEKÂNLARINIZI PROFESYONEL ELLERE BIRAKIN

Müşterinin perde ile tamamlayıcı mekânların obje ve ürünlerin seçimlerinde profesyonel destek devreye giriyor.  Aynı zamanda küçükleri de unutmaya Nilce Lale Mefruşatta onlar için özel oda tasarımları hazırlıyor. Geçmişte perde sadece güneşten korunma aracı iken,  günümüzde aynı amaç dâhilin de işlevselliği ve bütünlüğüyle dekorasyonun vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Mekânları şıklaştırmak için çizgilerden modellere, renklerden desenlere kadar yaşanan mekânlara göre birbirinden farklı perde sistemleri tasarlanıyor. Son zamanlarda dekorasyonda klasik tarza geri dönüş olsa da,  perdelik ipek ve kadife kumaşlar klasik tasarımlarda başköşedeki yerini alıyor. Mekânları şık hale getirmek için müşterilerin ihtiyacına ve yaşam tarzına göre çeşitli perde sistemleri tasarlayan Nilce Lale Mefruşat Stor ve katlamalı mekanik sistemleri de uyguluyor.

TASARIM OBJELER EVİNİZİ TAMAMLIYOR

Türkiye'nin ve dünyanın seçkin markalarını kullanarak pencere giyiminin her türlüsünü deneyimli personeli ile uygulayan Nilce Lale Mefruşat yalnız satış sırasında değil evde keşif hizmetinin yanında, sonrasında da müşterilerinin yanında olarak, her türlü hizmeti veriyor.  Bir evin güzel görünmesini sağlayan yalnızca yapısal özellikleri değildir. Mobilya ve aksesuarlar, yerleşim ve tasarım, kullanılan renkler, merdivenli alanlarının dizaynı, duvar detayları pencere gibi pek çok dekorasyon detayı evin güzel görünmesini sağlıyor. Nilce Lale Mefruşat yeni trendler ile ve farklı stilleri bir arada kullanarak her türlü hizmeti sizlere kusursuz sunuyor.

MODERN SALONLARA DİJİTAL ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR

Kimilerimiz bütçemizi aşmamak için kimimiz ihtiyaçlarımıza yeterli olduğu için kimimiz sıcak ve samimi bulduğumuz için ev dekorasyondaki birkaç püf nokta sadelik, zarafet, estetik ve konfor bir arada bulunabiliyor. Salon, Oturma odası, çocuk odası mutfak için Nilce Lale Mefruşattın kullanıldığı doğru tercihler ile  yaşam mekânlarınızı daha da keyifli hale getiriyor.  Tül – Perde, Stor - Jaluzi - Zebra - Dikey Perde – Hasır, Rustik ve Ferforje, Döşemelik, Aksesuar desteği de müşterilerin hizmetine sunuluyor. Gelenekselliği günümüze taşıyan modern çizgileriyle yerinde keşif hizmeti günümüz yeni trent modelleri ile perde de çağ yaratan Nilce Lale Mefruşatta Kocaelilerin vazgeçilmez adresi oluyor.

Adres; Çukurbağ Mahallesi No; 177 -"Çınarlı Durağı"Kocaeli-İzmit

Tel; 0555 802 54 83

Tel; 0262 321 24 17

Instagram; cey.dotasarim@gmail.com

lalemefrusat@live.com

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf