Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com
Haber Arşivi

26 haziran 2022

Esder Kocaeli Şubesi Açıldı

Genel merkezi Ankara‘da bulunan , merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan tarafından kurulan Esnaf ve Sanatkârlar Derneği (ESDER)‘nin Kocaeli Şubesi kuruldu. Genel merkezi Ankara‘da bulunan , merhum başbakanlarımızdan Prof. Dr.

Esder Kocaeli Şubesi Açıldı
Siyaset

Ferhat Ertem Körfez'de Yollar Çukurlara Çıkıyor

Yeniden Refah Partisi körfez gençlik kolları teşkilat başkanı Ferhat Ertem den Körfez Belediyesi'ne yol çalışmaları üzerinden yüklendi. Ertem sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da; Dikkat dikkat Körfez'de her yol çukurlara çıkıyor.

Ferhat Ertem Körfez'de Yollar Çukurlara Çıkıyor

2. Kocaeli Bisiklet Festivali Engel Tanımıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nce bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Kocaeli Turizm ve Bisiklet Festivali özel bireylere de ev sahipliği yapıyor.

2. Kocaeli Bisiklet Festivali Engel Tanımıyor

1. Deniz Festivali Dolu Dolu Geçti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 1. İzmit Körfezi Deniz Festivali, birbirinden özel etkinlik, söyleşi, oyunlar ve balık tutma yarışmasıyla hafızalara kazındı.

1. Deniz Festivali Dolu Dolu Geçti

Yavuz Çiftinden Hayırseverlere Teşekkür Belgesi

Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz Mübarek Ramazan ayı sürecinde vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere davet beklemeksizin yardımlarda bulunan hayırseverler ile bir araya gelerek, Teşekkür Belgesi takdim etti.

Yavuz Çiftinden Hayırseverlere Teşekkür Belgesi

Solotürk'ten İzmit’te Nefes Kesen Gösteri

İzmit Belediyesinin İzmit’in kurtuluşunun 101’inci yılında İzmitlilerle buluşturduğu SOLOTÜRK ekibi gösterileriyle nefesleri kestiİzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in öncülüğüyle 101 yıllık gurur yine coşkuyla kutlanıyor.

Solotürk'ten  İzmit’te Nefes Kesen Gösteri