Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Park Lunasan 10 Nisan'da Eğlenceye Kapılarını Aralıyor

İzmit’in eğlencedeki tek adresi Park Lunasan (10 Nisan Çarşamba) Ramazan Bayramı’nın 1. gününde 35 oyuncakla kapılarını aralıyor.

Park Lunasan 10 Nisan'da Eğlenceye Kapılarını Aralıyor

İzmit’in eğlencedeki tek adresi Park Lunasan (10 Nisan Çarşamba) Ramazan Bayramı’nın 1. gününde 35 oyuncakla kapılarını aralıyor. 

Kocaeli Fuar alanı içindeki en büyük eğlence yeri olan Park Lunasan  eğlence ve macera severleri ağırlamaya hazırlanıyor. Hafta sonu bakıma alınan ve temizliği yapılan oyuncaklar bayrama hazır hale getirildi. Deneyimli ve eğitimli personel bayram süresince aralıksız ve kusursuz hizmet verecek.

35 AKTİF OYUNCAK

Park Lunasan  yöneticileri bu sezon eğlence parkı alanında 35 oyuncağın aktif olduğunu belirtti. Park Lunasan alanı içinde yeme içme bölümleri, dondurma, kumpir tezgahları, kafeterya bölümü de hizmet verecek.

ENFLASYON  ORANININ ALTINDA ZAM UYGULANACAK

Oyuncaklar ve aktivitelerde ise geçen yılın fiyatlarına enflasyon oranının altında zam yapıldı. Park Lunasan  Ramazan Bayramı’nın 1. günü saat 11.00’de açılacak. Bayramın ikinci gününden itibaren ise saat 12.00’de aktiviteler başlayacak. Gece geç saatlere kadar eğlenceye açık kalacak. 

25 BİN MİSARİFİ AYNI ANDA AĞIRLAYACAK

Park Lunasan yetkilileri aynı anda 25 bin misafiri ağırlayabilecek belirtirken, 10 Nisan Çarşamba günü kapılarını açtıktan sonra sezon boyunca, ekim ayı sonuna kadar hizmet verecek. 23 Nisan ve 19 Mayıs'tadaki etkinliklerle de çocuklara ve gençlere eğlenceyi dorukta yaşatacak.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *