Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Pandemi Hastanesi Oldu Acil Ve Normal Hasta Alımı Yapılmayacak

SEKA Devlet ile Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ardından Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi de normal hasta ve acil hasta alımına kapandı. Derince’de sadece pandem…

SEKA Devlet ile Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ardından Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi de normal hasta ve acil hasta alımına kapandı.  Derince’de sadece pandemi hastalarına bakacak.

Koronavirüs ile mücadelede Kocaeli’de referans hastane haline getirilen üç hastanenin tamamı artık normal hasta alımına kapatıldı. İlk olarak SEKA Devlet Hastanesi ile başlayan süreç Darıca Farabi ve Derince Eğitim ve Araştırma Hastanelerinin tamamen pandemi hastanesi haline getirilmesi ile devam ediyor. Şu anda 3 hastanede sadece pandemi hastaları alınıyor. Normal ve acil hastalar diğer hastanelere yönlendiriliyor.

HASTA ALMAYACAĞINI DUYURDU

Koronavirüs ile mücadelede tüm hastaneler pandemi hastanesi haline getirildikten sonra Kocaeli’de SEKA Devlet, Derince ve Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastaneleri referans hastane haline getirildi. İlk olarak SEKA Devlet Hastanesi'nin ardından Farabi ve Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi de tamamen pandemi hastanesi haline getirildi. Derince Eğitim Araştırma Hastanesi artık normal hasta ve acil hasta almayacak.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *