ÖZMURAL; KİM VERECEK BU BECERİKSİZLİĞİN HESABINI

ÖZMURAL; KİM VERECEK BU BECERİKSİZLİĞİN HESABINI

/
/

Tren garı yolu üzerinde bulunan akıllı durak uygulamasının çalışmadığını söyleyen CHP’li Ünal Özmural, “Durağa akıllı yazınca durak da akıllı olmuyor” diyerek tepki gösterdi.

CHP’nin İzmit Belediye Meclis Üyesi Ünal Özmural, kent genelinde bulunan akıllı durakların durumu gözledi. Tren garı önünde bulunan akıllı durağın son durumunu paylaşan Özmural, “Kim verecek bu beceriksizliğin hesabını?” dedi.

‘ÇOK PAHALI DEDİLER’

Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP’nin İzmit Belediye Meclis Üyesi Ünal Özmural, “Bu da Kocaeli büyükşehir ait tren garı yolu üzerindeki akıllı durak. Tek özelliği üzerinde akıllı durak yazması. Hani sloganları var ya ''çalışınca oluyor" diye ama olmuyor. Burada da benzeri durağa akıllı yazınca durak da akıllı olmuyor. Daha önce Kocaeli büyükşehir meclisinden akıllı durakların durumunu sormuştum. 50 milyon TL çok pahalı yapamayız cevabını almıştık. Durum ortada. Vatandaş kendi aklınca ulaşım sağlamaya çalışıyor, akıllı durak yanda öylece duruyor. Kim verecek bu beceriksizliğin hesabını?” dedi. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf