Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Özdemir'den Seçime Yönelik Çarpıcı Açıklamalar

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir: 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Türkiye genelinde yüzde 55 Kocaeli’nde yüzde 65 oy ile yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz‘ dedi.

Özdemir'den Seçime Yönelik Çarpıcı Açıklamalar

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir: 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Türkiye genelinde yüzde 55 Kocaeli’nde yüzde 65 oy ile yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz‘ dedi. 

Seçim takviminin açıklanmasıyla siyaset iyice hareketlenmeye başladı. Sahada kadın teşkilatlarıyla ilçe ilçe dolaşan Yasemin Özdemir; Halkımız Ak Parti’ye Cumhurbaşkanımıza güveniyor. Allah’ın izniyle ‘Cumhurbaşkanımızı Türkiye genelinde en az yüzde 55 Kocaeli’nde yüzde 65 oyla yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz’ açıklamalarında bulundu.

TÜRKİYE’DEKİ SORUNLARIN ÇÖZÜM MERKEZİ AK PARTİDİR

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın 14 Mayıs 2023 olarak seçim takvimini açıklamasının ardından Ak Parti teşkilatlarında var olan saha çalışmaları iki katına çıtı. Kocaeli Paraf Haber sitemizi ziyaret eden Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir önemli ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özdemir; ‘Ülkemizde bir sıkıntı var. Bunu inkar etmiyoruz. Halk o sıkıntının yine Ak Parti iktidarı ile Cumhurbaşkanımız liderliğinde çözüleceğine inanıyor. Türkiye’deki sorunların çözüm merkezi, çözüm odağı Ak Parti’dır' dedi.

SEÇİME HAZIRIZ

Özdemir Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın 14 Mayıs olarak açıkladığı seçim takvimine değindi. Kocaeli Ak Parti birimleriyle seçime hazır. Biz sahalardan hiç kopmadık. Pazar günü seçim olur pazartesi biz diğer seçim için sahalarda oluruz. Her zaman bu böyle hiç değişmedi dedi.

VATANDAŞ AK PARTİ’NİN YANINDA

Her zaman söylemiştir. Vatandaşımız Ak Parti’nin yanında ve güveniyor. Piyasalardaki artış ve zamlara yönelik 2-3 aydan beri ciddi düzenlemeler oluyor. Ve çok ciddi kontrol mekanizmaları gelişti. 120-130 üründe sabitlemeler oldu. Bu her sektörde oldu ancak bu gıda sektörüne çok daha yansıdı. İnşallah kısa sürede piyasadaki bu ekonomik dengesizliğe çözüm bulacaktır.

KADININ SİYASETTEKİ YERİ, AK PARTİ İLE ORTAYA ÇIKTI

Ak parti’de kadın kolları başkanı olmaktan gurur duyduğunu ifade eden Özdemir:  Kadınların çalışkanlığı, kadının siyasetteki yeri, Ak Parti ile aslında ortaya çıktı. Eskiden de kadınlar siyaset yapıyordu ama AK Parti iktidarıyla kadın ön plana çıktı ve kadınların siyasette temsillerinin en çok olduğu dönem olmuştur. Bunun aksini kimse söyleyemez.

OYLARIMIZ ÇOĞALIR VE ÇOĞALACAK

Ak Parti’nin oylarının en az yüze 5 yüzde 6 oranında artacağını da dile getiren Yasemin Özdemir, Bu seçim de her şeye rağmen bence Ak Parti’nin oyları yükselir. En son seçimlerde partimizin oyları yüzde 48’den yüzde 60'a kadar çıkmıştı. Yani bu dönem yüzde 5-6 puan bir artış açıkçası bekliyorum. Her zaman da söylüyorum. Cumhurbaşkanımızı Türkiye genelinde en az %55 oyla Kocaeli’nde de yüzde 65 oyla Cumhurbaşkanı seçeceğiz Allah'ın izniyle dedi.

MİLLETVEKİLİ SAYIMIZ 8’E YÜKSELİR

Özdemir son olarak Kocaeli’nde parlamenter sayımız yüzde 48’den 5-6 puan yukarı çıkarırsan 7 olan vekil sayımızı 8’e çıkarmış oluruz. Bunun için de çalışıyoruz. Ve yine su seçim de kadın Milletvekili sayımızın da yükseleceğine inanıyorum dedi. Biz rıca makamındayız. Kocaeli’nde Ak Parti Milletvekillerini başarılı bulduğuna da değinen Özdemir, vekillerimiz canla başla çalışıyor. Ve hiç birisi ile problemimiz yok. Özellikle Kadın Milletvekillerimizle çok iyi anlaşıyoruz. Dikkat ederseniz sonunda hepimiz çok iyi anlaşıyoruz diyorum. Sadece ben değil. Bütün teşkilatlar çok iyi anlaşıyoruz. Hepsi başarılı ve Allah herkesin yolunu açık etsin. Gerçekten biz liderimize son derece bağlıyız. Ona güveniyoruz dedi.  

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *