Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Oyunu Kullanan Yaman, Okulları Gezdi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, partilileriyle Körfez’deki okulları ziyaret ederek sandık görevlilerine kolaylıklar diledi. 31 Mart Mahalli ve İdari Seçimleri nedeniyle sabah saat 08. 00’da başlayan oy verme işlemi devam ediyor.

Oyunu Kullanan Yaman, Okulları Gezdi
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, partilileriyle Körfez’deki okulları ziyaret ederek sandık görevlilerine kolaylıklar diledi.
 
 
31 Mart Mahalli ve İdari Seçimleri nedeniyle sabah saat 08.00’da başlayan oy verme işlemi devam ediyor. Vatandaşlar oyunu kullanmaya gelirken, sandık görevlileri ve emniyet birimleri sandık güvenliği için önlemler aldı. Dilovası’nda oyunu kullanan AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Körfez İlçe Başkanı Nurettin Okutan ve bir grup partilisiyle Körfez Fatih İlkokulu’nu ziyaret etti. Seçmenlerle selamlaşan Yaman, sandık görevlilerine kolaylıklar diledi.

‘VATANIMIZA HAYIRLI OLSUN’

 
Seçimlerle ilgili kısa bir açıklama yapan Yaman: “Bugün ülkemiz için vatandaşımız işin önemli bir gün. Yerel seçimler için ben de okulları gezerek sandık görevlilerini ziyaret ediyorum. Oyumu kullandım, ziyaretlerime devam edeceğim. Seçimler vatanımıza milletimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.
 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *