Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Oy Kullanmaya Can Dostlarıyla Gittiler

Kocaeli'de Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turunda sandığa giden geç seçmen yanına can dostlarınıda (Kedi-Köpek) alarak oy kullanmaya gitti. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi için Kocaeli'de sabah saat 08.

Oy Kullanmaya Can Dostlarıyla Gittiler

Kocaeli'de Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turunda sandığa giden geç seçmen yanına can dostlarınıda (Kedi-Köpek) alarak oy kullanmaya gitti. 

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi için Kocaeli'de sabah saat 08.00 itibarıyla vatandaşlar sandık başına gitmeye başladı. Hayvansever vatandaşlar kedi ve köpeklerini de yanlarına alarak oy kullanmaya giderken, Kocaeli'de oy kullanmaya giden vatandaşlardan ilginç görüntüler objektiflere yansıdı. Kartepe Ataevler Mahallesi'nde Duman isimli kedide sahibi ile kabine girdi. Evcil hayvanları ile oy kullanmaya gelen vatandaşlar renkli görüntüler oluşturdu.

 

SEÇİN ENGEL TANIMADI

Kocaeli'de seçmen sandığa sahip çıkarken sabah erken saatlerde başlayan oy kullanma işlemi oldukça sakin ve demokratik bir ortamda gerçekleşti. Bazı vatandaşlar engelleri ve rahatsızlıklarına rağmen yakınlarının ve komşularının yardımı ile sandığa geldi oyunu kullandı. Engelli ve hasta sandık görevlileri de yardım ederek oy kullanma i,şleminde öncelik tanıdı. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *