Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Osman Akbulut Da Başvurdu

AK Parti Dilovası İlçe eski Başkanı ve İl eski Yöneticisi Osman Akbulut, Dilovası belediye başkan aday adayı oldu. AK Parti’de belediye başkan aday adaylığı süreci devam ediyor.

Osman Akbulut Da Başvurdu

AK Parti Dilovası İlçe eski Başkanı ve İl eski Yöneticisi Osman Akbulut, Dilovası belediye başkan aday adayı oldu.

AK Parti’de belediye başkan aday adaylığı süreci devam ediyor. 22 Kasım Çarşamba gününe kadar sürecek olan başvurular kapsamında Dilovası’nda aday adayı bolluğu var. Dilovası ilçe eski başkanı ve İl eski Yöneticisi Osman Akbulut da belediye başkanı olmak için aday adaylık başvurusunu yaptı. Akbulut’u başvurusu esnasında Belediye eski Başkanları Ali Toltar ve Halit Yaşar da yalnız bırakmadı. Başvurusu sonrası konuşan Osman Akbulut, “Allah Ol der ve olur. 31 Mart 2024 yerel seçimleri için Dilovası Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu gerçekleştirdik. Bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm eş, dost ve akrabalarıma şükranlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

ADAY ADAYLARI

Dilovası’nın belediye başkan aday adayları şöyle: Gülay Artut, Recep Laç, Sümeyra Sökmen, Emre Sarıca ve Orhan Çarıkçı, Osman Akbulut, Erol Özavcı, Ercan Güneş, Mehmet Özay, Ramazan Ömeroğlu, Ali Toltar, Cahit Ekti, Ekrem Meral, Celil Pas, İsmail Demir, Fevzi Karadaş, Aziz Yalçınkaya ve Halil İbrahim Şen’in ise önümüzdeki günlerde başvurması bekleniyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *