Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Öğrenciler Gazeteci Ömür Kurt İle Buluştu

Özel Seymen Koleji, öğrencileri Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına özel Gazeteci Yazar Ömür Kurt ile buluşturdu. Özel Seymen Koleji, Cumhuriyetimizin ikinci asrındaki etkinliklerine bir söyleşiyle başladı.

Öğrenciler Gazeteci Ömür Kurt İle Buluştu

Özel Seymen Koleji, öğrencileri Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına özel Gazeteci Yazar Ömür Kurt ile buluşturdu.

Özel Seymen Koleji, Cumhuriyetimizin ikinci asrındaki etkinliklerine bir söyleşiyle başladı. Özel Seymen Eğitim Kurumları öğrenci, veli ve öğretmenleri, 4 Kasım’da Gazeteci Yazar Ömür Kurt’la buluştu. Yazarın Cumhuriyetimizin 100. yılına armağan ettiği son kitabı Cepheye Koşan At’la ilgili söyleşi, öğrenci ve velilerin yoğun ilgisiyle Dedeman’da gerçekleşti. Yazar Ömür Kurt, Cepheye Koşan At’ı ve Kurtuluş Savaşımızı daha önce hiç yayınlanmamış pek çok fotoğraf ve bilgiyle paylaşarak sunumunu gerçekleştirdi. Kız çocuklarının eğitimine katkı amaçlı yapılan söyleşinin sonunda elde edilen gelir, TÜKD Kocaeli şubesi başkanı Avukat Didem Turan’a sunuldu. Okul Müdürü Ercan Demir’in 100. yıl anısına yazara katkılarından dolayı plaket vermesinin ardından imza etkinliğine geçildi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *