Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Nemden Bunalmıştık, Sağanak Yağışla Serinledik!

Günlerdir bunaltan sıcak ve nemin ardından sağanak yağışla İzmitliler biraz olsun serinledi. Nem oranının yüzde 71 ölçüldüğü Kocaeli'de sağanak ve rüzgar etkili oldu.

Nemden Bunalmıştık, Sağanak Yağışla Serinledik!

Günlerdir bunaltan sıcak ve nemin ardından sağanak yağışla İzmitliler biraz olsun serinledi. Nem oranının yüzde 71 ölçüldüğü Kocaeli'de sağanak ve rüzgar etkili oldu. Kentin bazı noktalarında ağaçlar da devrildi

Geçtiğimiz haftalarda etkili olan bunaltıcı sıcakların ardından hava, bugün etkili olan yağmurla serinledi. Sıcak ve bunaltıcı havayı kısa süreliğine unutturan yağış, cadde ve sokaklarda su birikintileri oluşturdu. Yağışların  akşam saatlerine kadar etkili olması bekleniyor.

YAĞMUR VE DOLU AYNI ANDA DÜŞTÜ

Hava sıcaklığının 29 derece ölçüldüğü, nem oranının ise yüzde 71'e ulaştığı Kocaeli'de, güneşli hava öğle saatlerinde yerini yağmura bıraktı. Bazı yerlerde yağmur ve dolu kısa sürelimetkili oldu. 

AĞAÇLAR DEVRİLDİ

Sıcak ve bunaltıcı havayı kısa süreliğine unutturan yağış, cadde ve sokaklarda su birikintileri oluşturdu. Kartepe'deki bazı noktalarda ise rüzgar sebebiyle ağaçlar devrildi. Sağanağın akşam saatlerine kadar etkili olması bekleniyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *