Muhtar Bodur Mahalle Sakinlerine  Piknikte Aşure Dağıttı

Muhtar Bodur Mahalle Sakinlerine Piknikte Aşure Dağıttı

/
/

Hacı Hızır Mahallesi sakinleri, Şehitlik Korusu’ndaki tanışma ve kaynaşma pikniğinde buluştu. Muhtar Lütfi Bodur bir ilke imza atıp piknikte mahalleliye Aşure ikram etti. 

31 Mart yerel seçimlerinde Hacı Hızır Mahalle Muhtarı seçilen Lütfi Bodur ve azaları, Şehitlik Korusu’nda mahalle sakinleri ile tanışma pikniği düzenledi. Yağışlı havaya rağmen Şehitlik Korusu’ndaki pikniği katılan vatandaşlar, kaynaşma imkanı buldu. Aşure ayında olmamız vesilesi ile pikniğe katılan vatandaşlara muhtar Bodur aşure ikramı da yaptı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Pikniğe katılan mahalleliye teşekkür eden Muhtar Lütfi Bodur, “Düzenlediğimiz piknikte mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. 31 Mart seçimleri sonrası mahallelimizin birbiri ile tanışması ve kaynaşması adına düzenlediğimiz piknikte aşure ikramında da bulunduk. Bu yıl düzenlediğimiz pikniğimizibher yıl düzenlemeyeceğiz. Maalesef ilk pikniğimiz yağışlı hava denk geldim. Katılımın düşmesine neden oldu. Yağışlı havaya rağme pikniğe katılım gösteren mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum"dedi.

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf