MÜDÜRÜMÜZ GİTMESİN

MÜDÜRÜMÜZ GİTMESİN

/
/

Çok sevdikleri okul müdürünü başka bir okula göndermek istemeyen İzmit Yarbay Refik Cesur İlkokulu öğrenci ve velileri, geçtiğimiz gün seslerini eylemle duyurdu.

Okul müdürlerinin 4 yılda bir değişmesi sebebiyle başka okula gidecek olan İzmit Yarbay Refik Cesur İlkokulu Müdürü Kerim Öz, başka bir okulda idarecilik yapacak. Ancak öğrenciler ve veliler, çok sevdikleri Müdür Kerim Öz’ü göndermemeye kararlı. Okul önünde toplanarak müdürlerinin gitmesini istemediklerini söyleyen öğrenciler ve veliler, yetkililerin bu konuda hassas davranmalarını istedi.

MÜDÜRLERİ GİTMESİN DİYE

İlimizde 4 ve 8 yılını dolduran toplam 382 okul müdürünün yer değişikliği yapılacağı haberi üzerine müdürlerinin değişmesini istemeyen İzmit Yarbay Refik Cesur İlkokulu’nun velileri, okulun önünde bir araya geldi. Müdürlerini çok seven ve değişmesini istemeyen veliler, hazırladıkları pankartlar ile okulda görev süresini dolduran müdür Kerim Öz’ün yine aynı okulda kalması için hep bir ağızdan bağırdı. Veliler ve öğrenciler tarafından çok sevilen okul Müdürü Kerim Öz’ün aynı okulda kalması için eylem yapan veliler ve okulun öğrencileri, seslerinin duyulmasını istiyor.

SEVGİLERİNİ PANKARTA TAŞIDILAR

Hizmet= Kerim Öz, bayanlara spor, çocuklara oyun odası düzenledi, özel eğitime duyarlı müdürümüz Kerim Öz, iyi bir hizmet için 4 yıl daha Kerim Öz, müdürümüzün gitmesini istemiyoruz, eşit, özgür, gelişmiş, başarılı bir okul için Kerim Öz, müdürümüz gitmemeli çünkü canla başla koşturup çalıştı, müdürümüz kalmalı çünkü yetimi öksüzü giydirdi, okulumuzu okul yapan Kerim Öz gibi yazıları pankarta yazan veliler, müdürlerinin okuldan gitmemesi için ellerinden gelen her şeyi yapacak. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf