Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Milletvekili Katırcıoğlu’dan 28 Mayıs Daveti

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Körfez’de mahalle mahalle gezerek vatandaşları 28 Mayıs’ta oy kullanmaya davet etti.

Milletvekili Katırcıoğlu’dan 28 Mayıs Daveti

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Körfez’de mahalle mahalle gezerek vatandaşları 28 Mayıs’ta oy kullanmaya davet etti. Milletvekili Katırcıoğlu, “Seçim beyannamemizde söz verdiğimiz ne varsa 28 Mayıs’tan sonra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hayata geçireceğiz” dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri öncesi Körfez’de vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Körfez İlçe Başkanı Nurettin Okutan ve teşkilat yöneticileriyle birlikte Körfez ilçesini mahalle mahalle gezen Milletvekili Katırcıoğlu, vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılandı. Sohbet ettiği vatandaşlardan 28 Mayıs’ta sandık başına giderek iradelerini ortaya koymalarını isteyen Milletvekili Katırcıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da her zamankinden daha güçlü destek istedi.

“VERDİĞİMİZ SÖZLERİ BİR BİR YERİNE GETİRECEĞİZ”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan göreve geldiği günden bu yana milletine verdiği her sözü yerine getirmiş bir lider. 21 yılda ülkemizin her köşesinde eser ve hizmetleriyle vatandaşlarımızı imkansız denilen projelerle buluşturmuş bir lider. Milletimiz 14 Mayıs’ta iradesini ortaya koyarak TBMM’de çoğunluğu Cumhur İttifakı’na verdi. 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a daha güçlü bir destek vererek ülkemizi yeniden istikrar ve güven ortamına taşımalıyız. Bugüne kadar olduğu gibi, bu seçim döneminde de seçim beyannamemizde söz verdiğimiz ne varsa 28 Mayıs’tan sonra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hayata geçireceğiz. Ancak, vatandaşlarımızdan ricamız ve isteğimiz 28 Mayıs’ta sandık başına giderek iradelerini ortaya koymalarıdır. Büyük Türkiye Zaferi için tüm hemşerilerimizi sandığa davet ediyorum” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *