Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

MHP Kocaeli'den Tam Kadro Destek

Gelirinin depremzedelere bağışlayacağı Kocaelispor-Sakaryaspor müsabakasına MHP Kocaeli Teşkilatı tam kadro katılım gösterdi.

MHP Kocaeli'den Tam Kadro Destek

Gelirinin depremzedelere bağışlayacağı Kocaelispor-Sakaryaspor müsabakasına MHP Kocaeli Teşkilatı tam kadro katılım gösterdi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, gelirlerinin depremzedelere bağışlanacağı Kocaelispor-Sakaryaspor maçına tam kadro katılım gösterdi. 0-2 biten maçta Kocaelispor Başkan Yardımcısı ve MHP İl Başkanvekili Yaşar Arslan’ın ev sahipliğinde; MHP İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP İl Sekreteri Enes Emengen, Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdülkadir Özdemir, MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur, MHP Gölcük İlçe Başkanı Derya Çavdar, MHP Başiskele İlçe Başkanı Şahin Kaya ve il, ilçe yöneticileri en ön sıralarda yerlerini aldı. 

"DEVLETİMİZ YARALARA DERMAN OLUYOR”

Göreve geldiğinden bu yana hiçbir maçı kaçırmamaya özen gösteren MHP Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, maç çıkışı; "Ülke olarak büyük bir facia yaşadık. Ancak devletimiz her geçen gün yaralara derman olmaya devam ediyor. 

“HER ALANDA YANLARINDA OLMALIYIZ”

Gelirlerinin depremzedelere bağışlanacağı Kocaelispor-Sakaryaspor müsabakası için MHP Kocaeli Teşkilatı olarak biz de AFAD'a bağış yaparak dekontumuz ile birlikte 150 bilet aldık. Kocaeli olarak emanetimiz olan depremzedelerimizin her alanda yanında olmalıyız. 

“EN BÜYÜK KOCAELİSPOR”

Bizler devletimizin bizlere emanet ettiği, boynumuzun borcu olan depremzedelerimizin bir adım uzağında yerimizi koruyor ve korumaya da devam ediyoruz. Bugün Kocaelispor’umuzu en ön sırada tüm teşkilatımızla izledik. Tüm Kocaelispor oyuncularımıza emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kazansakta kaybetsekte en büyük KOCAELİSPOR!” açıklamalarında bulundu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *