Meslektaşımız Selin Becer Müge Anlı'nın Ekibinde

Meslektaşımız Selin Becer Müge Anlı'nın Ekibinde

/
/

Kocaeli Gazetesi Muhabirlerinden  Meslektaşımız Selin Becer Tatlı Sert Programında Müge Anlı'nın ekibinde yer alacak.  

Kocaeli onu öğrencilik hayatında stajer muhabir olarak tanıdı. Bu şehirde yetişen başarılı çalışkan muhabirlerimizden. Uzun süredir Kocaeli Gazetesi'nde görev yapan  meslektaşımız Selin Becer, gazetedeki görevinden ve Kocaeli'nden ayrıldı.

YOLUN AÇIK OLSUN

Becer, 2 hafdadır senelik izindeydi. Bu sürede İstanbul'a giderek Müge Anlı'nın ekibinde kısa bir  deneme çalışması yaptı. Becer başarılı görülerek ekibe dahil oldu.  Yaptığı iş anlaşmasıyla yeni adresini belirledi. Artık mesleğini İstanbul'da Tatlı Sert Programında Müge Anlı'nın ekibinde yer alacak. Gazeteden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyuran Selin Becer,  şu sözlerle Kocaeli'ne veda etti.

HEPİNİZİ SEVİYORUM

"Kocaeli Gazetesi ailesinde 3 yıl önce başladığım ve keyifle çalıştığım görevimden bugün itibariyle ayrıldım. Geçen süre içinde o kadar güzel insanlar tanıyıp o kadar güzel şeyler öğrendim ki, bunu tarif etmek imkansız. Burada kendimi de gördüm, yazdıklarımın başka insanlara iyi geldiğini de..." dedi. "Nedeni ne olursa olsun ayrılıklar zordur. Burada olduğum süre boyunca başarıyı, başarısızlığı, mutluluğu, hüznü ve daha nice duyguları paylaştığım tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonraki iş yaşamımda devam edeceğim yeni projelerde tekrar görüşmeyi diliyorum dedi. 

GİDECEĞİM DEDİ VE GİTTİ

Becer; Gideceğim diye diye sonunda gidiyorum, hatta gittim bile.. Hepinizi seviyorum." MÜGE ANLI'YA GİDİYORUM" sözlerine yer verdi. Selin Becer'in ülke gündemine bomba gibi düşen kayıp ve cinayet vakalarını çözmesiyle bilinen Müge Anlı'nın ekibinde olması ayrıca bizleri de gururlanırmış ve  mutlu etmiştir. Yolun açık olsun Selin Becer...

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf