MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM PROTOKOLÜ

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM PROTOKOLÜ

/
/

Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Özel Kocaeli Hastanesi arasında Hasta Yaşlı Bakım Alanının eğitim kalitesini artırabilmek amacıyla okul sektör işbirliği protokolü imzalandı

İzmit Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Özel Kocaeli Hastanesi arasında iş birliği ve istihdam protokolü imzalandı. Protokolü Özel Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Bahar Köklü ile Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Elif Yapıcı Kulaksız imzaladı. Protokol imza törenine Okul Teknik Müdür  Yardımcısı Yenigül Çelik, Alan Şefi Oya Bayer ve Atölye Şefleri Ahsen Köse, Nurten Yiğit Karaca ve Meral Dolu Durgut katıldı.

EĞİTİM 14 MAYISTA

Bu protokol ile okul öğrencilerine yoğun bakımda yatağa bağlı hastaların beslenmesi, bası yaralarının önlenmesi, enterel beslenme konularında eğitimler verilerek öğrencilere destek sağlanacak. Hastanede öğrencilere yönelik ilk eğitim, 14 Mayıs’ta başlayacak. Önümüzdeki yıl da devam edecek olan eğitimler hasta ve yaşlı bakımı başta olmak üzere Çocuk Gelişimi alanını da kapsayacak. Protokol ile ilgili konuşan Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Elif Yapıcı Kulaksız, “Protokolün hayırlara vesile olması dileğiyle mesleki eğitime destek veren Özel Kocaeli Hastanesi’ne teşekkür ederiz” dedi. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf