Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Merttürk, Daha Güçlü Ve Daha Yaşanabilir Bir Kartepe İçin Çalışacağız

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk, Nuh Çimento Site sakinleri ile bir araya geldi.

Merttürk, Daha Güçlü Ve Daha Yaşanabilir Bir Kartepe İçin Çalışacağız

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk, Nuh Çimento Site sakinleri ile bir araya geldi. Kartepe'ye dair projelerinden bahseden Merttürk, site sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi, 31 Mart için destek istedi.

31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimlere sayılı günler kala CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk seçim çalışmalarına gece gündüz demeden aralıksız devam ediyor.  CHP Kartepe SKM tarafından organize edilen programlar çerçevesinde yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren Merttürk, Nuh Çimento Site sakinleri ile bir araya geldi.  Site sakinlerinin sorun, talep ve önerilerini dinleyen, Kartepe'ye dair projelerinden bahseden Merttürk, 'Hep birlikte daha güçlü ve daha yaşanabilir bir Kartepe için çalışacağız' diyerek 31 Mart için destek istedi.

SAMİMİ ORTAM

Seçim çalışmaları kapsamında Nuh Çimento Site sakinleri ile bir araya gelen CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk'e bu ziyarette; CHP Kartepe SKM Başkanı Av. Başar Değer, CHP Kartepe İlçe Yöneticileri, CHP Kadın Kolları Kartepe İlçe Başkanı Münevver Arslan, belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Merttürk, Kartepe'ye yönelik projelerinden bahsetti, site sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi, notlarını aldı, kendisine yöneltilen soruları da içtenlikle cevapladı.

MERTTÜRK, "BU BULUŞMALAR BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ"

Bu buluşmalar, Kartepe'mizin yarınlarını birlikte şekillendireceğimiz yolculuğumuzun önemli bir parçası diyen CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk, "Hemşerilerimizle bir araya gelerek onların sorunlarını, talep ve önerilerini dinliyoruz. Kartepe'mize dair projelerimizden bahsediyoruz. Bu akşam da Nuh Çimento Sitesi'nin kıymetli sakinlerinin misafiri olduk. İçten sohbetleri ve nazik ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Derdimiz tasamız güzel bir Kartepe. Onun için de çok çalışıyoruz. Bu şehrin her bir köşesinde umudu yeşertmeye, daha iyi bir gelecek için çalışmaya kararlıyız. Hep birlikte daha güçlü ve daha yaşanabilir bir Kartepe için çalışacak, Kartepe'mizi hep birlikte güzelleştireceğiz" ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *