Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Mehmet Aşıla, Mazbatasını Aldı

YRP Milletvekili Mehmet Aşıla, mazbatasını aldı, vatandaşlara ekonomik sıkıntılarının çalışacağını sözünü verdi. Kocaeli’de ilk kez milletvekili çıkaran Yeniden Refah Partisi, Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonunda bir araya geldi.

Mehmet Aşıla, Mazbatasını Aldı

YRP Milletvekili Mehmet Aşıla, mazbatasını aldı, vatandaşlara ekonomik sıkıntılarının çalışacağını sözünü verdi.

Kocaeli’de ilk kez milletvekili çıkaran Yeniden Refah Partisi, Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonunda bir araya geldi. Mazbatasını alan YRP'nin ilimizdeki tek cekili Mehmet Aşıla'yı İl Başkanı Ali Taştan, İl eski Başkanı Mehmet Aras ve partililer yalniz bırakmadı. İl Seçim Kurulu Başkanı Atilla Darı, YRP Kocaeli Milletvekili Mehmet Aşıla’ya mazbatasını teslim etti.

'YANLIŞLARI SÖYLEYECEĞİZ'

Tören sonrası konuşan YRP Milletvekili Mehmet Aşıla, “81 bin kardeşimiz bize oy verdi. Oy vererek bizlere destek olan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu göreve layık olmaya çalışacağım. Yeniden Refah’ın bugüne kadar yaptığı çalışmaları daha da üstüne koyarak yola devam edeceğiz. Doğruları alkışlayacağız, yanlışları, eksikleri söyleyeceğiz düsturuyla yola çıkmıştık, bunları muhalefet iken gerçekleştirmiştik, inşallah mecliste daha etkili bir şekilde gerçekleştireceğiz. Vatandaşımızın ekonomik olarak yüzünün gülmesi için gereken çalışmaları yapacağız. İnsanların kafasında şöyle bir şey oluşabiliyor. İnsanlar hatırlarının sorulmasını, vekilleri görmek istiyorlar. Kocaeli bu açıdan tam adamını buldu” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *