Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Mehmet Açık İstifa Etti !

İzmit Belediye Spor Kurulu yöneticisi Mehmet Açık görevinden istifa ettiğini duyurdu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, seçimlerin ardından yeni yapılandırmadaki isimleri toplantıda duyurmuştu.

Mehmet Açık İstifa Etti !

İzmit Belediye Spor Kurulu yöneticisi Mehmet Açık görevinden istifa ettiğini duyurdu.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, seçimlerin ardından yeni yapılandırmadaki isimleri toplantıda duyurmuştu. Bu isimlerden biri de Kocaelisporluluğuyla bilinen ve tanınan Mehmet Açık’tı. Mehmet Açık, İzmit Belediyesi Spor Kurulu yöneticiliğine getirilmişti. Mehmet Açık, 2.5 aydır yaptığı görevini bıraktığını duyurdu.

KOLTUK İŞGAL ETMENİN BİR ANLAMI YOK

Açık, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi; “Yaklaşık 2,5 aydır gönüllü olarak sürdürdüğüm İzmit Belediyesi Spor Kurulu yöneticiliği görevimde bugüne kadar arzu ettiğim çalışmaları yapamadım. Mevcut şartlarda da bu çalışmaları yapamayacağımı gördüğüm için boşuna koltuk işgal etmemin bir anlamı olmadığına karar verdim ve bugün itibariyle bu görevimi bırakıyorum. Herkes için hayırlı olmasını diliyorum.”

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *