Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Mazbata Törenine Yoğun İlgi Tramvay Geçişine Zor Anlar Yaşattı

İzmit Belediye  başkını Fatma Kaplan Hürriyet'in Kocaeli Adliyesi Önündeki Mazbata töreninde yoğun ilgi Tramvay geçişine zor anlar yaşattı.

İzmit Belediye  başkını Fatma Kaplan Hürriyet'in Kocaeli Adliyesi Önündeki Mazbata töreninde yoğun ilgi Tramvay geçişine zor anlar yaşattı. 

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet 31 Mart yerel seçimlerden sonra kazanan ve en geç mazbatasını alan başkanlar arasında. Başkan Hürriyet bugün çoğunluğu elde edmiş meclis üyelerini de yanına alarak kalabalık bir grupla mazbatasını aldı.

BELSAYA YÜRÜYEREK GİTTİLER

Kocaeli adliyesi içinde heyecan dışarıda ise kalabalık bir coşku vardı. Yaklaşık 500-600 kişinin Kocaeli adliyesinde oluşturduğu kalabalık nedeniyle izdiham yaşandı. Partililer davul zurna eşliğinde Hürriyet'in mazbata coşkusunu kutladı. Kalabalık  Kocaeli adliyesi önünde geçen tramvaya zor anlar yaşattı. Hürriyet mazbatasını alıp alkışlar, sloğanlar ve müzik eşliğinde  Kocaeli adliyesinden belsaya kadar alkışlar arasında yürüdüler. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *