Mahallede Festival Var

Mahallede Festival Var

/
/

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Muhtarlığı geleneksel hale getireceği festivalin duyurusunu yaptı.  Mahallede faaliyet gösteren  kurum ve kuruluşların sponsorluğunda hayata geçirelecek olan  “Yahya Kaptan Fest” adı  festival Yahya Kaptan mahallesi Amfitiyatro alanında ücretsiz olarak gerçekleşecek.

FESTİVAL HAZIRLIKLARI TAMAM

Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı Ahmet Mirzaoğlu'nun önderliğinde gerçekleşen “Yahya Kaptan Fest”  festivali İlimizde bir ilk olacak.  7 Eylül Cumartesi günü saat 15.00-22.30 saatleri arasında Amfitiyatro’da gerçekleştirilecek etkinlikte Grup Mancoband, Serdar Afal, Arda Özdöl ve Atakan Atmaca, katılımcılara müzik ziyafeti verecek.

TANITIM STANTLARIDA KURULACAK

Festivalde sponsor olan firmalar Stant açarak kurumlarını tanıtacak.Okul öncesi mahallede gerçekleşecek olan festivale katılımın yüksek olması beklenirken, Yahya Kaptan Muhtarı Ahmet Mirzaoğlu, öğrenciler için başlattığı burs kampanyasının ardından böyle bir etkinlik mahallemize moral, birlik ve beraberlik kazandıracak. Ücretsiz gerçekleşecek festivale herkesi davet ediyoruz dedi. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf