LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN PALYAÇO OLDU

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN PALYAÇO OLDU

/
/
/

İYİ Parti İlçe başkanı Pelin Coştur Filiz, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda KOÜ Hastanesi’ndeki çocuklar için palyaço kıyafeti giyerek yüzlerindeki tebessüm oldu.

İYİ Parti İzmit İlçe Teşkilatı, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası için farkındalık yaratmak amacıyla güzel bir etkinlik yaptı. İlçe başkanı Dr. Pelin Coştur Filiz, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve İzmit Gençlik Kolları başkanı Okan Can Karadeniz, Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Servisinde yatan çocukları ziyaret etti.

ELİ BOŞ GİTMEDİLER

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, geleneksel ziyaretlerinden farklı bir gün tarzla çocukların karşısına çıktı. Çocuklar için palyaço kıyafeti giyen Başkan Filiz, çocuklara çeşitli hediyeler de dağıttı. Çocuklarla oyunlar oynayan İYİ Partililer, çok eğlenceli bir saat geçirdi. Çocukların ve İYİ Partililerin mutlulukları görülmeye değerdi. Ziyaret sonrasında Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı Başkanı ve Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Görkem Aksu ve Çocuk Hematolojisi Bölüm başkanı Prof. Dr. Nazan Sarper ile görüşen ekip yakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür etti.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf