Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

KTO’da Liderlik Eğitimi

Körfez Ticaret Odası (KTO), iş dünyasına yönelik önemli bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı.

KTO’da Liderlik Eğitimi

Körfez Ticaret Odası (KTO), iş dünyasına yönelik önemli bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı.

Körfez Ticaret Odası’nın akademik çalışmalar kapsamında önemli paydaşlarından biri olan Gedik Üniversitesi'nden Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Erkasap, Oda üyelerine yönelik "Liderlik" konulu bir eğitim semineri gerçekleştirdi. Eğitim, iş insanlarının liderlik becerilerini geliştirmeyi amaçladı.

ERKASAP: LİDERLİK SADECE UNVAN DEĞİL BİR SORUMLULUKTUR

Büyük bir katılımla gerçekleşen eğitim de liderlik kavramı, etkili liderlik stratejileri, karar alma süreçleri, takım yönetimi ve motivasyon konuları ele alındı. Dr. Erkasap, liderlikte iletişimin önemine vurgu yaparak, katılımcılara etkili iletişim teknikleri üzerine çeşitli örnekler ve pratik bilgiler de sundu. Ayrıca, kriz ve ekip yönetimi konularında da detaylı bilgiler verildi.Eğitim boyunca katılımcılar, teorik bilgilerin yanı sıra interaktif çalışmalar ve vaka analizleri ile liderlik becerilerini uygulamalı olarak geliştirme fırsatı buldu. Seminerin sonunda Dr. Erkasap, liderliğin sadece bir unvan değil, aynı zamanda bir sorumluluk olduğunun altını çizerek, iş dünyasında başarılı olmanın yolunun etkili liderlikten geçtiğini belirtti.

ÖZTÜRK: BU TÜR EĞİTİMLER İŞ DÜNYASI İÇİN ÖNEM TAŞIYOR

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, eğitim sonunda yaptığı açıklamada, "Bu tür eğitimlerin iş dünyası için büyük önem taşıdığına inanıyoruz. Dr. Ahmet Erkasap'a değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz" dedi. Öztürk, bu tür etkinliklerin devam edeceğini, üyelerinin kurumsal ve bireysel gelişimlerine katkı sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *