Kral Şakir, 41 Burda AVM’de Miniklerle Buluşuyor

Kral Şakir, 41 Burda AVM’de Miniklerle Buluşuyor

/
/

Kocaelilileri ilklerle buluşturarak, özel deneyimler yaşatan 41 Burda AVM, 13-14-15-16 Haziran tarihlerinde, sevilen çizgi film dizisi  ‘Kral Şakir’ etkinliği ve sürprizlerle dolu hediyeler ile minik ziyaretçilerine karne sevincini yaşatacak.

4 GÜN 3 SEAN 

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve Kocaeli’nin alışveriş, yaşam ve buluşma merkezi haline gelen 41 Burda AVM, minik ziyaretçilerini, bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikâyeleri anlatan Türkiye'nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir etkinliği ile buluşturuyor. 13-14-15-16 Haziran tarihlerinde, 15.00, 17.00, 19.00 saatlerinde 3 seans olarak düzenlenecek etkinlikte; Kral Şakir söyleşisi, moderatörle sahne aktiviteleri, Şakir ve Necati maskot karakterleri gösterisi ve hatıra fotoğraf çekimi gibi birbirinden keyifli etkinlik yer alıyor.

ÖĞRENCİLERE KARNE SÜPRİZİ

41 Burda AVM, 14 - 15 -16 Haziran tarihlerinde karnesiyle birlikte gelen okul öncesi ve ilköğretim öğrencilerini; kitaplar, oyun kartları ve birbirinden eğlenceli sürpriz hediyelerle karşılayacak. 41 Burda AVM, keyifli bir tatilin başlangıcı için, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek, şarkıların söylenip oyunların oynana

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf