Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

KOÜ'de Kişisel Marka Semineri!

KOÜ Halkla İlişkiler ve Tanıtım Atölyesi tarafından kişisel marka semineri düzenlendi. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (HİT) Atölyesi tarafından düzenlenen 'Kişisel Marka Yaratmak' semineri, Prof. Dr.

KOÜ'de Kişisel Marka Semineri!
KOÜ Halkla İlişkiler ve Tanıtım Atölyesi tarafından kişisel marka semineri düzenlendi.
 
Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (HİT) Atölyesi tarafından düzenlenen 'Kişisel Marka Yaratmak' semineri, Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi Karadeniz Salonunda gerçekleştirildi. Seminere, Hit Atölye Koordinatörü ve Kurumsal İletişim Başkanı Doç. Dr. Banu Küçüksaraç, Brandfocus Ajans temsilcileri, akademisyenler ve öğrenciler katılım gösterdi.

'HAYALİMİN PEŞİNDEN KOŞTUM'

Seminerin konuşmacısı Brandfocus Ajans Başkanı Tülin Çeneli Dönmez, markanın ne olduğunu, kişisel marka yaratmanın önemini ve bu süreçte dikkat edilmesi gereken noktaları, tecrübelerini katılımcılarla paylaştı. Brandfocus Ajan Başkanı Dönmez, yaptığı konuşmada "Ben iletişim okuyacağımı söylediğimde 'neden iletişim okuyacaksın, ne iş yapacaksın' dediler. Ama benim bir hayalim vardı ve o hayalimin peşinden koştum" dedi. Katılımcılar tarafından büyük ilgi gören seminer, Tülin Çeneli Dönmez'e teşekkür belgesi ve çiçek takdiminden sonra sona erdi.
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *