Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

KOÜ'de 25. Yıl Hizmet Onur Töreni Düzenlendi

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Personel Daire Başkanlığı tarafından, Kocaeli Üniversitesi'ne 25 yıl ve üzeri hizmet vermiş olan idari personel için 'Hizmet Onur Töreni' düzenlendi. Prof. Dr.

KOÜ'de 25. Yıl Hizmet Onur Töreni Düzenlendi

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Personel Daire Başkanlığı tarafından, Kocaeli Üniversitesi'ne 25 yıl ve üzeri hizmet vermiş olan idari personel için 'Hizmet Onur Töreni' düzenlendi.

Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen törene Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Prof. Dr. Elif Öğüt, Prof. Dr. Ömer Faruk Çelik, Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Eren ile Kocaeli Üniversitesi'ne 25 yıldan fazladır hizmet veren idari personel ve aileleri katıldı.

CANTÜRK, "DAHA DA İYİ NOKTALARA ULAŞACAĞIZ"

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, " Bugün sizler için olduğu kadar bizler için de çok anlamlı bir gün. Çünkü Üniversitemizde bugün bir ilki gerçekleştiriyoruz. Biz, Üniversite olarak sizlerden güç alıyoruz ve sizlerin emekleriyle bugünkü başarılı konumumuza ulaştık. İnanıyorum ki yine sizlerin tecrübeleri, deneyim paylaşımları ve emekleri ile daha da iyi noktalara ulaşacağız.' dedi.

CANTÜRK, "KURUMUN BUGÜNLERE GELMESİNDE BÜYÜK PAY SAHİBİ OLDUNUZ"

Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, 'Kocaeli Üniversitesi sizin ikinci eviniz ve bizler büyük bir aileyiz. Kocaeli Üniversitesi Ailesiyiz. Sizler de bu ailenin en değerli üyelerisiniz. Yeri geldi hafta içi geç saatlere kadar çalışıp mesailere kaldınız, yeri geldi hafta sonu bile geldiniz, yeri geldi zorluklar da çektiniz ama en nihayetinde bu güzide kurumda 25 koca yılı geride bırakarak bu kurumun bugünlere gelmesinde pay sahibi oldunuz. Sizlerle beraber çalışmaktan dolayı büyük gurur duyuyorum.' diyerek bu zamana kadarki hizmetleri için personellere teşekkür etti.

POLAT, "DAHA İYİ NOKTALARA GETİRMEK İÇİN SABIRLA ÇALIŞTIK"

İdari personeller adına ise Kocaeli Üniversitesi'nin en kıdemli personeli Fethiye Polat duygu ve düşüncelerini ifade etti. 'Bizler Kocaeli Üniversitesi'nin sadece çalışanı değil, bu kurumun ruhunu oluşturan temel unsurlarından birisiyiz.' diyen Polat, 'Kocaeli Üniversitesi'ni daha iyi noktalara getirmek için sabırla çalıştık. Bugün bizlere verilen bu belgeler, gurur belgeleridir. Üniversite yönetimimize bizleri onurlandırdıkları için teşekkür ediyorum.' dedi.

Açılış konuşmaları ardından, Kocaeli Üniversitesi'ne 25 yıl ve üzeri hizmet vermiş daire başkanları, şube müdürleri, fakülte ile myo sekreterleri ve idari personele, Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Prof. Dr. Elif Öğüt, Prof. Dr. Ömer Faruk Çelik, Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Eren tarafından onur belgeleri takdim edildi.

Tüm personelin katılımı ile aile fotoğrafı çekilmesi ardından ise Doç. Dr. Gülşen Erdal şefliğinde Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından 90'lar konseri verildi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *