Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

KOÜ Çalışanları İftarda Buluştu

Kocaeli Üniversitesi çalışanları Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk'ün ev sahipliğindeki iftarda buluştu. Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

KOÜ Çalışanları İftarda Buluştu
Kocaeli Üniversitesi çalışanları Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk'ün ev sahipliğindeki iftarda buluştu .
 
Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ev sahipliğinde; üniversitenin fakülteler, meslek yüksekokulları ve enstitülerde görev alan akademik ve idari personeli iftarda bir araya geldi. Kartepe Park Otel'de düzenlenen iftara Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Prof. Dr. Elif Öğüt, Prof. Dr. Mehmet Yıldırım, Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Eren, Genel Sekreter yardımcıları, dekanlar, müdürler ve akademik ile idari personel katıldı. İftar öncesi konuşan Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, geçtiğimiz ay büyük bir başarı ile düzenlenen Marmara Kariyer Fuarı'na destek sunan herkese bir kez daha teşekkür etti. Araştırma üniversitesi olma hedefine de değinen Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, bu hedefe ulaşmak için herkesten destek istedi.
 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *