Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Köşe Yazıları ve Yazarlarımız

Sağlık Turizminde Çok Para Var...

Kocaeli Sağlık Turizm Başkenti olabilir mi?Geçtiğimiz hafta sonunda Kocaeli Kongre Merkezi'nde 'USKAF 7 SAĞLIK TURİZMİ VE ULUSLARARASI SAĞLIK HİZMETLERİ KONGRESİ' gerçekleştirildi. Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr.

Tarih, Şahsiyetler Ve Vatan Hainliği Kavramları

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı sizce tarih nasıl yazacak?Tarih, kimleri affedecek, kimleri affetmeyecek…Tarih, kimleri yazacak, kimleri silecek.

Sağlık Çalışanları Gidiyor-mu?

Başka bir ülke değil. Bu ülke. Son günlerde bir gerçek var ki sık sık konuşulur oldu. Önce tehdit algısı oluşturuldu sonra gerçekçi olduğu kabul edildi ve en son kesin denildi.

3 Çocuk Meselesi

Bu millet için çocuk doğurulur/doğurulmaz algısı. Geçtiğimiz yıllarda sayın Cumhurbaşkanımızın 3 çocuk yapın söylemlerine karşı her görüş kendi penceresinden fikir beyan etti. Kimisi çok doğru söylüyor, kimisi bu ülkeye çocuk mu doğurulur diyordu.

3 Çocuk Meselesi !

Bu 3 Çocuk Meselesi her yerde karşımıza çıkıyor. UZUN YAŞAMAK MI? SAĞLIKLI YAŞAMAK MI?Hapşırınca çok yaşa diyen milletimize selamlarımla. Hapşırmak, tıksırmak, hıçkırmak bir sebep'e bağlı olsa da sağlıktan daha değerli bir olgu olmadığı kesin.

Maşallah Uzun Yaşıyoruz

Hapşırınca çok yaşa dememizin etkileri istatistiklere yansıyor olabilir mi?BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİMBizde bir işe başlarken kural besmele çekmektir. Rabbim utandırmasın.