Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Körfez’de Okullar Yeni Döneme Hazırlanıyor

Körfez Belediyesi, eğitime verdiği desteği sürdürüyor. İlçede 2023-2024 eğitim-öğretim dönemi öncesinde okullarda boyama ve bakım çalışmaları sürdürülüyor.

Körfez’de Okullar Yeni Döneme Hazırlanıyor

Körfez Belediyesi, eğitime verdiği desteği sürdürüyor. İlçede 2023-2024 eğitim-öğretim dönemi öncesinde okullarda boyama ve bakım çalışmaları sürdürülüyor

Körfez Belediyesi, eğitime verdiği desteği sürdürüyor. Körfezli öğrencilerin daha temiz, daha hijyenik ve sağlıklı bir ortamda eğitim görebilmesi için başlatılan çalışmalar kapsamında okullardan gelen talepler tek tek yerine getiriliyor. Başkan Şener Söğüt’ün talimatları sonrasında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmaları gerçekleştiriyor.

TEK TEK BOYANIYOR

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ekipler son olarak Tüpraş İlkokulu’nun iç ve dış cephe boyama işlemlerini gerçekleştirdi. Okul yönetiminden gelen talep sonrasında çalışma yürüttüklerini belirten Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, okul içerisindeki bakım ve onarım işlemlerini de eş zamanlı yürüterek tamamladıklarını belirtti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *