KÖRFEZ’DE BAYRAM PANAYIRI KURULACAK

KÖRFEZ’DE BAYRAM PANAYIRI KURULACAK

/
/

Ramazan Bayramı’nda vatandaşlara alışverişinde alternatif sağlamak üzere Körfez Ağadere Caddesi’nde ilk kez panayır düzenlenecek

Körfez Belediyesi, Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Esnaf Kefalet Kooperatifi işbirliği ile planlanan ucuzluk panayırı, 31 Mayıs -3 Haziran tarihleri arasında Ağadere Caddesi’nde kurulacak. Panayır için taraflar arasında yapılan ve panayırın detaylarının görüşüldüğü toplantıya Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yurt ve Körfez Esnaf, Sanatkarlar Odası Yahya Öztürk ve Körfez Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Ferit Kır katıldı.

CADDE TRAFİĞE KAPATILACAK

Panayır kapsamında 31 Mayıs-3 Haziran arası Ağadere Caddesi trafiğe kapatılarak. Körfez’de kurulan stantlarla Körfez esnafı, indirimli ürün satacak. Çocuklara özel olarak pamuk şeker ve ramazan şerbeti ikramları yapılacak. Panayırda palyaçolar da ayrıca renkli görüntüler oluşturacak. Panayırın açılışı ise 31 Mayıs Cuma günü, Cuma namazı sonrasında yapılacak. Üç gün boyunca açık kalacak olan panayıra vatandaşın ilgisinin yoğun olması bekleniyor.

YOĞUN TALEP

Körfezde ilk defa yapılacak olan panayırla ilgili konuşan Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, “Üye ziyaretlerimiz sırasında esnafın yoğunlukla talep ettiği panayırı Körfez’de ilk defa gerçekleştiriyoruz. Körfez halkının Körfez’den alışveriş yapmasına teşvik olacak bu panayıra şimdiden yoğun ilgi var. Bizlere destek olan tüm kurum kuruluş ve esnafımıza teşekkür şimdiden ederim”  ifadelerini kullandı.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf