Körfez Yürüyüşü Çok Sevdi

Körfez Yürüyüşü Çok Sevdi

/
/

Körfez Belediyesi Tarafından Her Hafta Sonu Cumartesi Günleri Düzenlenen ‘Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ Bu Hafta Da Yarımca Sahili’nde Gerçekleştirildi. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yürüyüşe Katılan Vatandaşları Yalnız Bırakmadı.

HALKIMIZIN SAĞLIĞINI ÖNEMSİYORUZ

Sağlıklı Yaşam İçin Düzenli Fiziksel Hareketin Çok Önemli Olduğunu Belirten Başkan Söğüt,”Her Gün Mutlaka 10 Bin Adım Yürünmesi Ya Da 10 Bin Adıma Muadil Hareket Yapılması Gerekiyor. İmkânı Olan Vatandaşlarımızın, Haftasonları Düzenlemiş Olduğumuz Sabah Yürüyüşlerine Katılmasını İstiyorum. Tüm Spor Dalları İçinde En Pratik Olan, Açık Havada Yürümek.  Halkımızın Sağlığını Önemsiyoruz” İfadelerine Yer Verdi. Ayrıca Her Hafta Körfez’in Farklı Bir Sahilinde Düzenlenen Sağlıklı Yaşam Yürüyüşlerine Bu Hafta Körfez Hayvan Sevenler Derneği’nin Üyeleri Minik Dostlarıyla Birlikte Katıldı.

YÜRÜYÜŞLER DEVAM EDECEK

Sağlıklı Yürümenin Önemini Anlatmaya Çalıştıklarını İfade Eden Söğüt, "Sağlıklı Yaşam” Etkinlikleri Kapsamında İlçemizde Halkımızla Yürüyüş Etkinlikleri Düzenledik.  Ve Bu Tür Projelerimize Devam Edeceğiz” Dedi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf