Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaelili Sigorta Acenteleri 7/24 Görevinin Başında

İlimizde faaliyet gösteren sigorta acenteleri, COVİD-19 salgınıyla hem sosyal hem de iktisadi mücadelede en çok ihtiyaç duyulan sektörlerin başında gelen sigortacıların 7 gün …

İlimizde faaliyet gösteren sigorta acenteleri, COVİD-19 salgınıyla hem sosyal hem de iktisadi mücadelede en çok ihtiyaç duyulan sektörlerin başında gelen sigortacıların 7 gün 24 saat görev başında olduklarını ve hizmet verdiklerini duyurdular.

Ülkemizi de etkisi altına alan COVİD-19 salgını, hem sosyal hem ekonomik hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, mücadele her yönüyle hız kesmeden devam ediyor. Böylesi dönemde en çok sorumluluk alan sektörlerin başında gelen Kocaelili sigortacılar, statik IP zorunluluğunun kaldırılmasıyla birlikte acente ve çalışanları 7 gün 24 saat online ortamda hizmet vermeye devam ediyor. Üst düzey hassasiyetle hizmet veren sigorta acenteleri, her durum ve şartta vatandaşların çağrılarına cevap vererek, çalışmalarını sürdürüyor.

COVİD-19 ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI KAPSAMINDA

COVİD-19 virüsünün, hastalığın poliçe başlangıç tarihinden sonra tespit edilmiş olması şartı ile bazı sigorta şirketleri tarafından Özel Sağlık Sigortası kapsamına alındığını ifade eden sigorta acenteleri, “Vatandaşlar COVİD-19 virüsü tedavisinde de anlaşmalı oldukları sigorta şirketlerinin onayıyla Özel Sağlık Sigortasından faydalanabilirler” çağrısı yaptı. Kocaelili acenteler, bu zor günlerde vatandaşların yanında olan sigorta şirketlerine ayrıca teşekkür etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *