Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli Valiliği'nden Sağanak Yağış Uyarısı!

Kocaeli Valiliği, bugün 10. 00 ila 15. 00 saatleri arasında Kocaeli, Yalova ve Sakarya’ da kuvvetli sağanak yağış ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğini açıkladı. Kocaeli Valiliği, beklenen kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı.

Kocaeli Valiliği'nden Sağanak Yağış Uyarısı!

Kocaeli Valiliği, bugün 10.00 ila 15.00 saatleri arasında Kocaeli, Yalova ve Sakarya’ da kuvvetli sağanak yağış ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğini açıkladı.

Kocaeli Valiliği, beklenen kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün bugün saat 10.00 ile 15.00 saatleri arasında Kocaeli, Yalova ve Sakarya çevrelerinde yerel olarak kuvvetli ve gök gürültülü sağanak beklendiği açıklamasının ardından Kocaeli Valiliği vatandaşları uyardı. Valilik açıklamasında, "Meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, ani kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur" denildi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *