Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli Üniversitesi'nden İlk İstifa!

Kocaeli'nde geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen isimlerden Prof. Dr. Cumhur Cevdet CHP'den Milletvekilliği adaylığı için Kocaeli Üniversitesi'ndeki Görevinden İstifa etti.

Kocaeli Üniversitesi'nden  İlk İstifa!

Kocaeli'nde geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen isimlerden Prof. Dr. Cumhur Cevdet CHP'den Milletvekilliği adaylığı için Kocaeli Üniversitesi'ndeki Görevinden İstifa etti.

İlimizde hekimlik yönü ile olduğu kadar sosyal yönüyle de geniş kitleler tarafından tanınan Kocaeli Üniversitesi Ortopedi Ve Travmatoloji  A.B.D Öğretim üyesi Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli uzun süredir yürüttüğü öğretim üyeliği  görevinden Milletvekili adaylığı için istifa ettiğini açıkladı. 

CHP'DE AKTİF GÖREVLERDE BULUNDU

Evli ve iki çocuk babası olan Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli ilimizde bir çok dernek ve sivil toplum örgütünde faal şekilde çalışmalar yapmış, aynı zamanda uzun süredir üyesi olduğu Cumhuriyet Halk Partisinde aktif görevler almıştır . Prof.Dr. Kesemenli, 2011-2014 Dönemi Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe yönetiminde eğitim ve sağlıktan sorumlu başkan yardımcılığı yapmış, 2012 yılından beri CHP Parti okulunda eğitmenlik ve CHP parti okulu çözüm masasında yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.

BİR ÇOK STK'DA GÖREV ALDI

2014-2019 Yılları arasında Kocaeli Spor Yönetim Kurulu'nda Sağlıktan Sorumlu Başkan Yardımcılığı ve Kulüp Doktorluğu da yaparak ilimizde spor camiasına hizmet etmiştir. Kısa adı KEV olan Kocaeli Eğitim Vakfı üyeliği ve Tabipler odası üyeliği bulunan Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli aynı zamanda SODEV üyesidir. Kocaeli ilinde birçok hemşeri derneğinde  onur üyeliği olan Kesemenli'nin hekimlik mesleği ile ilgili olarak da farklı dernek ve odalarda  görevleri bulunmaktadır.

KOCAELİ SİYASETİNE YENİ BİR NEFES OLACAK

Kentimizde her görüşten pek çok insanla sıcak teması olan Prof. Kesemenli'nin Cumhuriyet Halk Partisi'nden Kocaeli milletvekili adayı olarak, ilimiz siyasetine yeni bir nefes getirmesi bekleniyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *