Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli Türk Ocağı’nda Bayramlaşma Töreni

Türk Ocakları Kocaeli Şubesinin bayramlaşma törenine üyeler yoğun katılım gösterdi. Türk Ocakları Kocaeli Şubesi mensupları bayramlaşma töreni için bir araya geldi. Bayramlaşma programına üyelerin yanı sıra ülkücü camiadan da katılım oldu.

Kocaeli Türk Ocağı’nda Bayramlaşma Töreni
Türk Ocakları Kocaeli Şubesinin bayramlaşma törenine üyeler yoğun katılım gösterdi.
 
Türk Ocakları Kocaeli Şubesi mensupları bayramlaşma töreni için bir araya geldi. Bayramlaşma programına üyelerin yanı sıra ülkücü camiadan da katılım oldu. Törene katılan misafirlere bayram ikramı yapıldı.
 
 

 

'SELAMET DİLİYORUZ'

Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Ali Yıldız programda yaptığı konuşmada, "Geride bıraktığımız Ramazan ayını tüm inanlar  huzur içinde tamamlayamadı. Doğu Türkistan, Filistin ve bütün mazlum coğrafyalar için bir kez daha bir an önce selamet diliyoruz. Bir dahaki bayramda zulümlerin son bulmuş olmasını temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı. Bayram yoğunluğunda programa katılamayanlara da selam göndermeyi unutmayan Başkan Ali Yıldız: "Bugün aramızda olamayan ama gönülleri bizimle olan tüm dostlarımızın da bayramını tebrik ediyoruz, ailecek huzur içerisinde nice bayramlara erişmelerini diliyoruz." şeklinde konuştu. Yıldız konuşmasını Necip Fazıl'ın "Sanma bu tekerlek kalır tümsekte! Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir. Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir.” dizeleriyle tamamladı.
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *