KOCAELİ GENÇ İMO’DAN ÜNİVERSİTEDE STANT

KOCAELİ GENÇ İMO’DAN ÜNİVERSİTEDE STANT

/
/

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, Kocaeli Üniversitesi(KOÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan öğrencilerin mesleklerini daha iyi tanımaları için üniversitede stant açarak 1’inci sınıf öğrencilerine çalışmalarını ve üyelerin mesleki gelişimi gibi birçok alanda yaptıkları etkinlikleri anlattı

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, Kocaeli Üniversitesi(KOÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan öğrencilerin mesleklerini daha iyi tanımaları için üniversitede stant açarak 1’inci sınıf öğrencilerine çalışmalarını ve üyelerin mesleki gelişimi gibi birçok alanda yaptıkları etkinlikleri anlattı. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut ve şube yönetim kurulu üyeleri stant çalışmasına destek vererek öğrencilere oda üyesi olmanın sağladığı avantajları aktardılar.  Başkan Bulut, İMO Kocaeli Şubesi'nin mesleğe ve meslektaşlarına yönelik hizmetler verdiğini dile getirerek, Genç-İMO'nun da öğrencilerin odayı öncedentanımaları ve eğitimlerine katkı sağlamak için kurulduğunu ifade etti.

EĞİTİM DESTEĞİ

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin mesleğe yönelik hizmetler verdiğini belirten Başkan Bulut, üniversite öğrencileri için ücretsiz olarak teknik geziler, seminerler, söyleşiler ve eğitimler düzenlediklerini kaydetti. Staj konusunda da öğrencilere destek verdiklerini ifade etti. Genç-İMO Başkanı Muharrem Önder ve Genç-İMO sınıf temsilcilerinden oluşan grup Genç-İMO'nun çalışmalarını anlatan broşürleri okulda kurdukları stantta dağıttı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği stantta ayrıca yeni Genç-İMO üye kayıtları da yapıldı.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf