KOCAELİ FEN LİSESİ  KAHVALTIDA BULUŞTU

KOCAELİ FEN LİSESİ KAHVALTIDA BULUŞTU

/
/

Kocaeli Fen Lisesi, tanışma ve kaynaşma kahvaltısında buluştu.

İzmit Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen kahvaltıya öğrenciler velileriyle katıldı Kocaeli Fen Lisesi, geleneksel tanışma ve kaynaşma kahvaltısı düzenledi. İzmit Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen kahvaltıya Kocaeli Fen Lisesi Müdürü Mesut Tekin, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Kahvaltının ardından öğrenci velileri tanışma fırsatı bulurken öğrenciler de okuldan ayrı bir mekanda sohbet etme fırsatı yakaladı.

‘İYİ Kİ BERABERİZ’

Kahvaltı sonrası konuşan Kocaeli Fen Lisesi Müdürü Mesut Tekin, “Dokuzuncu tanışma ve kaynaşma kahvaltısı etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Okul sadece öğretimin yapıldığı yer değildir anlayışını sizlere ifade edelim diye toplandık. Tüm öğrencilerimize ve velilerimize katılımından dolayı teşekkür ediyorum. İyi ki bizimle berabersiniz, iyi ki varsınız. Okulumuzu ve öğrencilerimizi kendi evimizden kendi evlatlarımızdan ayrı tutmuyoruz. Öğretmenlerimiz de burada bizimle beraber. Görüşmek istediğiniz tüm öğretmen arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz” diye konuştu.

‘ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ’

Okul Müdürü Mesut Tekin’in ardından konuşan Kocaeli Fen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Özlem Yiğit, “Programa katılım gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Okul aile birliği olarak sizleri bir arda böyle güzel bir etkinlikte görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra daha güzel işler, etkinlikler yapabiliriz. Çocuklarımız için güzel bir gelecek hazırlamak adına elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf