Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli Erdoğan Dedi!

Türkiye bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi 2. tur oylaması için sandık başına gitti. Yüksek Seçim Kurulu'nun yayın yasaklarını kaldırması ile birlikte ilk sonuçlar gelmeye başladı. Türkiye 14 Mayıs günü Cumhurbaşkanlığı ve 28.

Kocaeli Erdoğan Dedi!

Türkiye bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi 2.tur oylaması için sandık başına gitti. Yüksek Seçim Kurulu'nun yayın yasaklarını kaldırması ile birlikte ilk sonuçlar gelmeye başladı.

Türkiye 14 Mayıs günü Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekilliği seçimleri için sandık başına gitmişti. İlk turda hiçbir adayın yüzde 50'yi geçemediği Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci tura kaldı. Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ile Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarıştığı İkinci tur oylaması bugün saat 17:00 itibarı ile sona erdi.  Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) yayın yasaklarını kaldırmasının ardından ilk sonuçlar gelmeye başladı. 

Anadolu Ajansı'nın açıkladığı verilere göre, Kocaeli genelinde sandıklardaki son durum şu şekilde;

Recep Tayyip Erdoğan %57.02

Kemal Kılıçdaroğlu %42.98

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *