Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli Emniyeti'nde 46 Kişi Gururla Rütbelerini Aldı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan ve 2021 yılında bir üst rütbeye terfi eden çeşitli rütbelerden toplam 46 emniyet mensubuna, düzenlenen tören ile yeni rütbeleri takıldı.

Kocaeli Emniyeti'nde 46 Kişi Gururla Rütbelerini Aldı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan ve 2021 yılında bir üst rütbeye terfi eden çeşitli rütbelerden toplam 46 emniyet mensubuna, düzenlenen tören ile yeni rütbeleri takıldı. 

Kocaeli Emniyeti'nde terfi edenlere rütbelerinin takdim törenine Kocaeli Valisi Seddar Yavuz'un yanı sıra İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile terfi eden emniyet mensupları katıldı.Törende konuşan Kocaeli Valisi, “Kocaeli emniyeti son derece başarılı bir performans ortaya koyuyor.” dedi.

HEPİMİZİN HEDEFİ HALKIN GÖNLÜNDE YER ALMAK

Törende Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu'nun terfi edenleri kutlaması sonrasında konuşan ve emniyet mensuplarının büyük bir fedakarlıkla mesleğini icra ettiğini vurgulayarak sözlerine başlayan Vali Seddar Yavuz; "Mazisi şanla şerefle dolu, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlayan, bunu yaparken canından, ailesinden, çocuğundan vaz geçen, herkesin sığındığı, güvendiği fedakârlık mesleği bir teşkilatın mensupları olarak sizleri takdir ediyor ve başarılarınızla her daim gurur duyuyoruz. Aziz Milletimizde size layık olduğunuz değeri veriyor ve sizlere sonsuz bir güven duyuyor. Hepimizin hedefi Hakk'ın gönlünde yer almak, rızasına mazhar olmak, şanlı milletimize ve devletimize layık olmaktır. Bu açıdan başta Emniyet Müdürümüz olmak üzere siz değerli teşkilat mensuplarını gönülden tebrik ediyor, kutluyorum." ifadelerini kullandı.

BU BAŞARI HEPİMİZİN GURURUNU OKŞUYOR

Yaklaşık 10 yıl Doğu ve Güneydoğu'da, en son Hendek-Çukur olaylarında görev yapmış birisi olarak sizlere çok güvendik ve güvenimizi asla boşa çıkarmadınız. Bugün O yüzden sizlere minnet ve şükran duygularımızı bir kez daha ifade ediyoruz. Bu başarı hepimizin gururunu okşuyor, hepimizi onurlandırıyor. Kocaeli'nde emniyet teşkilatı son derece başarılı bir performans ortaya koyuyor. Uyumun, birlikte çalışmanın, koordinasyonun her zaman olumlu neticeler verdiğini hepimiz biliyoruz. Bu şehirde çok ciddi bir uyum ve işbirliği var. Kurumlar arasında son derece iyi diyaloglar ve iyi iletişimler var. Bu aslında başarıyı da beraberinde getiren önemli bir unsur. Terfi eden kardeşlerimize, arkadaşlarımıza yeni rütbelerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Görev yeri değişikliği olan tüm kardeşlerimize yeni görev yerlerinde üstün ve başarılı görevler temenni ediyorum. Allah utandırmasın. Bu şerefli üniformayı hiçbir zaman incitmesin, kirletmesin." şeklinde konuştu.

46 KİŞİ TERFİ ETTİ

Vali Yavuz, konuşmalarının Yüksek Değerlendirme Kurulu Kararları gereği 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinden 2. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine 7 ve Merkez Değerlendirme Kurulu Kararları gereği 4. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinden 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine 1, Emniyet Amiri rütbesinden 4. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine 1, Başkomiser rütbesinden Emniyet Amiri rütbesine 1, Komiser rütbesinden Başkomiser rütbesine 1, Komiser Yardımcısı rütbesinden Komiser rütbesine 35 olmak üzere toplam 46 emniyet personeline rütbeleri Vali Seddar Yavuz, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından törenle takdim edildi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *