Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kızlara Şiddet Uygulayan İki Kadın Yakalandı!

Kocaeli'de farklı tarihlerde genç kızlara şiddet uygulayan, küfür ve tehdit eden Bahar K. ile arkadaşı G. K. , polis tarafından gözaltına alındı. Genç kızların darp edildiği görüntüler sosyal medyada yayıldı ve büyük tepki çekti.

Kızlara Şiddet Uygulayan İki Kadın Yakalandı!

Kocaeli'de farklı tarihlerde genç kızlara şiddet uygulayan, küfür ve tehdit eden Bahar K. ile arkadaşı G.K., polis tarafından gözaltına alındı. Genç kızların darp edildiği görüntüler sosyal medyada yayıldı ve büyük tepki çekti.

Körfez'de yaşayan Bahar K.'nin genç kızlara uyguladığı şiddet anları sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Bir videoda Bahar K., sokak ortasında genç bir kızı saçlarından tutarak tekmeledi ve "Çocuğuna sahip çık. 19 yaşındasın, 2 yaşında kızın var" diyerek darp etti. Çevredeki kişiler ise olaya müdahale etmedi. Videonun devamında Bahar K.'nin genç kızı yere atıp tekrar tekmelediği, saçlarından tutarak kaldırdığı ve bazı kişilerin "Bahar tamam" diyerek müdahale etmeye çalıştığı görüldü.

"ÖLDÜRÜRÜM SENİ"

Görüntülerde Bahar K., sokakta darp ettiği genç kızı tehdit ederek "Bak seni uyarıyorum. Bir dahakine aynaya bakamazsın. 'Sana vurmayacağım' dedim. Küçücüksün. Benim sevgilim var, bunun da sevgilisi var. Körfez'de bir tanesine denk gelirsen öldürürüm seni. Ben ömrünü vermişim. Yemin ederim öldürürüm seni" dediği duyuldu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *