KIZILAY HAFTASINI TİYATRO ETKİNLİĞİ İLE KUTLANDILAR

KIZILAY HAFTASINI TİYATRO ETKİNLİĞİ İLE KUTLANDILAR

/
/

Gebze Kardelen Anaokulu ve Kreş’i 28 Ekim-4 Kasım’da kutlanan Kızılay Haftası çerçevesinde okulda bir program düzenledi.

Düzenlenen programla öğrencilere tiyatral olarak Kızılay haftasını öğretildi. Çocuklara tiyatral gösteri olarak Kızılay Haftasının önemini anlatan Kardelen Anaokulu Kurucusu Şükran Gümüş, Kızılay’ın önemini çocuklara daha iyi anlatmak adına ” dedi.

‘ÇOCUKLARIN DÜNYASI ÇOK ÖNEMLİ’

Öğrencilerin Kızılay haftasını daha iyi hayal dünyalarında canlandırabilmeleri için programları etkinlik havasında tiyatral gösterilerle yaptıklarını ifade eden Kardelen Anaokulu ve Kreşi Kurucusu Şükran Gümüş, “Alanında uzman eğitmenlerimiz ve öğretmenlerimizle geleceği emanet edeceğimiz evlatlarımıza değerlerimizi anlatmak için Kızılay haftasını tiyatral olarak hafızalarda daha iyi kalması için böyle bir program düzenledik. Bizim için çocukların ruh dünyalarına, gönül alemlerine inmek çok önemli. Öğrencilerimizin evlatlarımızın zihinlerinde Kızılay haftasının Kızılay’ın, yardım etmenin, paylaşmanın neler olduğunu görsel sanatlar eşliğinde öğretiyoruz” ifadelerini kullandı. 

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf