Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kiptaş Konutlarının Yapılacağı Alanı İnceledi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Akpınar Arızalı mevkisinde yapılacak olan afet odaklı sosyal konut projesinin yerini incelemek için Kocaeli'ne geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ek…

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Akpınar Arızalı mevkisinde yapılacak olan afet odaklı sosyal konut projesinin yerini incelemek için İzmit'te  geldi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet arasında gelişen pek çok proje ortaklığının ilki olan konut projesi hayata geçiyor.

143 KONUT ÜZERİNE PLANLANIYOR

Başkan İmamoğlu ile Başkan Hürriyet, İBB iştiraki olan KİPTAŞ ile İzmit Belediyesi ortaklığında gerçekleştirilecek olan depreme dayanıklı konut projesi için konutların yapılacağı İzmit Akpınar Arızlı bölgesinde bir araya gelerek, saha incelemesinde bulundu. . İzmit Arızlı bölgesine 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 13 bin 878 metre kare  alan üzerine 143 konut projesi hayata geçirilecek.  

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *