KİMYA ŞENLİĞİNE TAM NOT

KİMYA ŞENLİĞİNE TAM NOT

/
/

Hereke Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 2 gün süreyle gerçekleştirilen Kimya Şenliği ziyaretçilerden tam not aldı.

Kimya Teknolojisi Alanı öğrencilerinin iki dönem boyunca ürettikleri ürünlerin de sergilendiği şenlik okulun Kimya bölümünde gerçekleştirildi. Öğrenciler, sergi süresince yapımını gerçekleştirdikleri ürünler hakkında ziyaretçilere bilgi verdi. Bulaşık deterjanı, sıvı ve katı sabun, bulaşık makinesi tableti, kristal takı ve dekorasyon ürünleri, kolonya, tentürdiyot, iç cephe boyası, mum gibi ürünleri sergileyen öğrenciler ziyaretçilerden tam not aldı.

ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİLER

Kimya şenliğini gezen Kimya Teknolojisi Alan Şefi Muzaffer Oğuz, “Öğrencilerimizin itinayla yapmış oldukları ürünleri yılsonunun yaklaşması nedeniyle sergilemeyi uygun gördük. Güzel bir etkinlik oldu. Öğretmen arkadaşlarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Sergiyi gezerek çok başarılı bulduğunu ifade eden Okul Müdürü Mehmet Oğuzhan Erdem, “Böylesine güzel çalışmalar yapılıyor olması bizleri çok memnun etti. Katkı sağlayan öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf