Kesemenli Görkemli Törenle Muayenehanesini  Hizmete Açtı

Kesemenli Görkemli Törenle Muayenehanesini Hizmete Açtı

/
/

Kocaeli Ünversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli özel muayenehanesinin açılışı görkemli törenle hizmete açtı.

İzmit Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı Balcıoğlu İş Merkezi’nde  hizmet verecekolan Prof.Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli   Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinin açılışına İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Üniversitesi Başhekimi Zafer Cantürk, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İl   Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, Bizİzmitiz Platformu Başkanı Hüseyin Erol, eski Büyükşehir Belediye Başkanı ve eski milletvekili Hikmet Erenkaya, Kocaelispor eski Başkanı Bahri Yavuz, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Kocaeli eski Baro Başkanı Av. Sertif Gökçe, CHP’li Doktor Muhip Kanko, CHP İzmit Belediye Başkan Aday Adayı ve İzmit Belediyesi MHP Meclis Üyesi Ayhan Arpacı, Doktor Kesemenli’nin meslektaşları, yakın arkadaşları ve seçkin davetliler katıldı.

HASTALARIMIZA EN İYİ HİZMETİ VERECEĞİZ 

Günümüz teknolojisine uygun cihazlarla hizmet verecek olan kliğinin açılışında konuşma yapan  Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli; “Ben çok uzun bir süredir klinik açmayı düşünüyordum, bugüne kısmet oldu. Buraya kadar gelip beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum, hastalarımıza en iyi hizmeti vereceğime inanıyorum.” dedi.

HÜRRİYET; ALLAH DOKTORLARIMIZIN EKSİKLİĞİNİ GÖSTERMESİN

Kesemenli’den sonra söz alan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet; “Hastanelerimiz ve hekimlerimiz her şeyden önemli ve öncelikli. Bildiğiniz gibi her şeyin başı sağlık. Burası bir sağlık merkezi, ben hocamızın birçok hastamıza faydalı olacağına inanıyorum. Allah kimseyi hastalıkla sınamasın ve doktorlarımızın da eksikliğini vermesin diyorum.” dedi. Muayenehanenin açılışından duyduğu mutluluğu dile getiren CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay; “İlimizde büyük bir değer olan Cumhur Hoca’mızın açmış olduğu kliniğin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Eminim ki hocamız bir çok hastayı sağlığına kavuşturacaktır. Başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

CANTÜRK; “ÜNİVERSİTEMİZİN BÜYÜK İSİMLERİNDEN”

Sarıbay’dan sonra sözü alan Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. N. Zafer Cantürk ise; “Hocamız üniversitemiz büyük değerlerinden biri. Gerek Fakültemiz’de gerek çalışma hayatında sayısız başarıları olan bir isim. Başarılarının daim olmasını diliyorum.” dedi.  Orkestranın da renk kattığı açılışta, kurdelenin kesilmesinin ardından Başkan Hürriyet davetlilerle beraber kliniği gezdi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf